اخبار و مقالات

راه اندازی وب سایت فعالان ict خورستان

سامانه فعالان ict خوزستان به عنوان اولین نمایشگاه مجازی معرفی شرکتها، استارتاپها و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خوزستان شروع به کار کرد ...(ادامه خبر)

سامانه نمایشگاهی نماجا شروع به کار کرد

سامانه نماجا یک سامانه برای اطلاع رسانی و مدیریت نمایشگاههای سراسر کشور هست. هدف این سایت این هست که مجری نیازی به هزینه کردن برای ساخت یک وب سایت جدید برای نمایشگاه نباشد ...(ادامه خبر)

ضرورت داشتن وب سایت برای شرکتها چیست؟

مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما میگردند، بر روی اینترنت است. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع ک ...(ادامه خبر)

اعلام آمادگی شرکت نرم افزاری آرشام جهت فعالیت در حوزه تحقق دولت الکترونیک در استان خوزستان

به کارگیری فناوری اطلاعات در بخش های مختلف دولت به منظور افزایش بهره وری و ارتقا سطح خدمات رسانی مهم ترین نتیجه این امر , افزایش رضایت مردم خواهد بود به شرطی که پیاده سازی دولت الکترونیکی به طور صحیح ...(ادامه خبر)

حضور شرکت نرم افزاری آرشام در دومین نمایشگاه الکامپ خوزستان

در این نمایشگاه که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای خوزستان، استانداری و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل شد ، شرکت نرم افزاری آرشام از محصولات تولید شده خود رونمایی کرد. ...(ادامه خبر)

راه اندازی سامانه و گروه تلگرام فعالان ICT خوزستان راه حلی جهت رونق بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات خوزستان

جهت رونق تجارت فناوری اطلاعات و ارتباطات در خوزستان شرکت آرشام اقدام به راه اندازی یک گروه با عنوان "فعالانICT خوزستان" نمود. ...(ادامه خبر)

راه اندازی وب سایت جدید شرکت آرشام

وب سایت شرکت آرشام با طرح و امکانات جدید طراحی و پیاده سازی شد ...(ادامه خبر)

مزایای asp.net mvc نسبت به دیگر زبانهای برنامه نویسی تحت وب

مزایایی را که می‌توان با استفاده از ASP.NET MVC نسبت به وب فرم‌های دیگر به دست آورد ...(ادامه خبر)

چرا امروزه داشتن وب سایت یکی از ابزارهای ضروری تجارت است

امروزه وب سایتها یک ابزار قدرتمند در تبلیغات و خدمات الکترونیک است که شرکتها میتوانند از آن برای معرفی خدمات و محصولات خود در بستر اینترنت اسافاده کنند. ...(ادامه خبر)